Ogłoszenie

Oferta pracy: Specjalistka / Specjalista ds. Prawnych

zdjęcie ilustracyjne = okno

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN do zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalistka / Specjalista ds. Prawnych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: SOP/SP

Opis stanowiska Specjalistka / Specjalista ds. Prawnych

Podstawowe obowiązki:

  • bieżąca obsługa prawna Muzeum w zakresie prowadzonej działalności;
  • tworzenie projektów umów, pełnomocnictw, zarządzeń i innych dokumentów wewnętrznych Muzeum o charakterze formalno-prawnym,
  • przygotowywanie opinii prawnych pod nadzorem radcy prawnego,
  • udzielanie porad prawnych w obszarze regulacji wewnętrznych,
  • prowadzenie rejestrów dokumentów wewnętrznych, w tym rejestru umów, pełnomocnictw, zarządzeń,
  • aktualizacja danych Muzeum w rejestrach,
  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną obsługującą Muzeum, Specjalistą ds. Zamówień Publicznych, kierownikami i pracownikami pozostałych komórek organizacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • minimum 2 lata udokumentowanego  doświadczenia zawodowego w świadczeniu obsługi prawnej,
  • bardzo dobra znajomości zagadnień prawnych dotyczących m. in. prawa cywilnego, prawa administracyjnego,
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • bardzo dobra obsługa pakietu Ms Office,
  • wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • samodzielność, komunikatywność oraz zaangażowanie w przydzielone zadania,
  • umiejętności analitycznego i syntetycznego myślenia.

Mile Widziane:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji kultury.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do dnia 16.01.2018. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: SOP/SP.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji  kandydatkami/ kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)."