Oferta pracy: Specjalista(-ka) ds. rozwiązań multimedialnych

zdjęcie ilustracyjne = okno

Muzeum Historii Żydów Polskich poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista(-ka) ds. rozwiązań multimedialnych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: DIT/AV

Opis stanowiska Specjalista(-ka) ds. rozwiązań multimedialnych

Podstawowe obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw instalacji audiowizualnych na Wystawie Stałej, salach konferencyjnych i szkoleniowych zainstalowanej w Muzeum,
  • diagnozowanie braku poprawności funkcjonowania instalacji multimedialnych oraz naprawa wykrytych nieprawidłowości,
  • wykonywanie napraw projektorów, monitorów, komputerów,
  • konfiguracja oraz kalibracja urządzeń, w tym: projektorów, ekranów wielofunkcyjnych, monitorów plazmowych, LCD, nagłośnienia, wzmacniaczy, mikserów, nakładek dotykowych multi-touch,
  • konfiguracja systemów nagłośnienia,
  • kwalifikowanie urządzeń do odpowiedniej procedury/instrukcji serwisowej,
  • programowanie systemów sterowania multimediami,
  • współpraca z zewnętrznymi serwisami,
  • prowadzenie testów urządzeń oraz aplikacji,
  • weryfikacja oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • aktywny udział we wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych,
  • planowanie, rekomendowanie oraz realizacja zakupu sprzętu i oprogramowania multimedialnego potrzebnego do utrzymania Wystawy Stałej,
  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów sprzętowych i programowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne (elektronika, informatyka),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub jako technik, instalator systemów audiowizualnych i multimedialnych,
  • znajomość instalacji, konfiguracji oraz obsługi urządzeń audiowizualnych i multimedialnych,
  • możliwość pracy na wysokościach powyżej 3 m – warunek konieczny,
  • znajomość technologii lutowania podzespołów elektronicznych,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne i analityczne,
  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań, kreatywność,
  • dokładność, sumienność i terminowość,
  • zaangażowanie.

  • znajomość systemów operacyjnych Windows w zakresie administracji,
  • znajomość sieci LAN,
  • umiejętność konfiguracji oprogramowania i systemów sterowania min. AMX ,CUE, Extron,
  • uprawnienia: SEP do 1 kV, UDT kat. I P,
  • znajomość programów do kalibracji geometrii obrazu Watchout i Vioso,
  • doświadczenie w pracy na rusztowaniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl, do dnia 09.03.2018 r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: DIT/AV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)."